Szymi Kamiński

Przed Wami kolejny zawodnik, czyli Szymon Kamiński, wystarczy Szymi :)

W Reequest pracuje od niedawna, ale już zdążył przetrzeć sobie szlaki.
Szymi Kamiński

szymi kamiński

front-end developer
/ szymi_bjj
“ Some people can read War and Peace and come away thinking it's a simple adventure story… Others can read the ingredients on the back of a chewing-gum wrapper and unlock the secrets of the universe. “ - Lex Luthor.
Front End-Developer, który każdego dnia rozwija swoje umiejętności. Skromny, pełny pokory, dlatego to my podkreślimy jak bardzo wartościową jest osobą w naszym zespole :) Ma tyle pasji, ile zalet (czyli bardzo dużo). Sporty walki, siłownia, crossfit, bieganie, programowanie, technologia, książki. Zadba o wizualną stronę witryny internetowej, nauczy Cię tajnik tajskiego boksu czy jiu jitsu, wprowadzi do programistycznego świata albo wyciśnie siódme poty na treningu.

W wolnym czasie dba o formę na szeroko pojęte sposoby, czyta książki albo… kolekcjonuje karty Pokemon, które sprezentowaliśmy mu na urodziny :)

Szymi oczami pozostałych członków ekipy:
Wniósł fajną energię, bardzo lubimy z nim pracować. Potrafi być naprawdę wyważony i skupiony na działaniu, a przede wszystkim słucha innych. Jest mistrzem w mówieniu na głos tego, co chodzi po głowie większości z nas, ale nie mamy odwagi, aby powiedzieć to głośno :) Cenimy go za autentyczność, szczerość oraz poczucie humoru. Biorąc pod uwagę jego działania na gruncie sportu, podziwiamy jego upór i determinację w dążeniu do celu.

Szymi w kilku słowach?
Samodoskonalący, zabawny, wyluzowany. Twardy z niego zawodnik :)

O nas

Poznaj naszą ekipę

Reequest składa się z różnych osobowości, które wzajemnie się uzupełniają i współpracują, aby wykonać niesamowitą robotę :)

Kogo chciałbyś lepiej poznać?
O nas - Piotr Byliński

piotr byliński

ceo
O nas - Joanna Juszczak

joanna juszczak

senior graphic designer
O nas - Michał Głowacki

michał głowacki

3d graphic designer
O nas - Elżbieta Łuchniak

elżbieta łuchniak

ui / ux designer
O nas - Dominik Janyszek

dominik janyszek

3d graphic designer
O nas - Karolina Kołodziejczyk

karolina kołodziejczyk

graphic designer
O nas - Szymi Kamiński

szymi kamiński

Front-End Dev
O nas - Szymi Kamiński

Zuzanna Siara

Junior graphic designer
Czym wyróżnia się Reequest?

Z naszym ponad 12-letnim stażem na rynku i zdolnością do pracy w różnych branżach, potrafimy rozgryźć potrzeby każdego klienta, bez względu na to, o co chodzi. Szukamy konkretnych i kreatywnych rozwiązań, które pomogą osiągnąć upragnione rezultaty.

Współpraca z naszą agencją to gwarancja nie tylko unikalnego wizerunku marki, ale również niesamowitego doświadczenia dla klientów.

Nasza ekipa jest pełna entuzjazmu i oddania, traktując każdy projekt z najdrobniejszą dbałością o szczegóły, aby zapewnić satysfakcję i sukces naszych klientów.

Dla nas najważniejsze są dobre relacje z klientami i terminowe dostarczanie naszych dzieł.

Bierzemy to na poważnie, ale z jajem!