PIOTR Byliński

Od niego wszystko się zaczęło...

Piotr Byliński, czyli CEO Reequest. Głowa naszej agencji, dzięki niemu działamy od ponad 12 lat! Przedsiębiorca o przebojowej i szalonej osobowości.
Piotr Byliński

Piotr Byliński

ceo
/ piotrbylin
“ Empty your mind, be formless, shapeless — like water. Now you put water in a cup, it becomes the cup; You put water into a bottle it becomes the bottle; You put it in a teapot it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend. “ - Bruce Lee.
Wszędzie się odnajdzie i zawsze da sobie radę, nawet z najtrudniejszym problemem do rozwiązania. Widzi świat w liczbach, regułach, dostosowuje się do każdej sytuacji. Ma niesamowite poczucie humoru, bardzo łatwo nawiązuje nowe kontakty. Lubi wysoko podnosić sobie poprzeczkę i nie cierpi przeciętności, zawsze dba o jakość. W ciągu dnia daje nam wycisk w biurze, a po pracy dostaje wycisk od Szymiego, który stawia mu coraz trudniejsze wyzwania na treningach :) Prywatnie miłośnik naprawdę dobrej muzyki, whisky, motoryzacji oraz podróży. W wolnej chwili spędza czas ze swoim synem, najczęściej na boisku :)

Piotr oczami pozostałych członków ekipy:
Potrafi zaskoczyć, ma głowę na karku, jest przebojowy, odważny, energiczny, bezpośredni. W gorącej wodzie kąpany, skoncentrowany na celu, optymistyczny. Doceniamy go za indywidualne podejście do każdego ze swoich pracowników. Potrafi naprawdę zmotywować do działania :)

Piotr w kilku słowach?
"Przedsiębiorca, ogarniacz, analityk, świetny lider. Takiego szefa ze świecą szukać :)"

O nas

Poznaj naszą ekipę

Reequest składa się z różnych osobowości, które wzajemnie się uzupełniają i współpracują, aby wykonać niesamowitą robotę :)

Kogo chciałbyś lepiej poznać?
O nas - Piotr Byliński

piotr byliński

ceo
O nas - Zuzanna Patora

zuzanna patorA

project manager
O nas - Joanna Juszczak

joanna juszczak

senior graphic designer
O nas - Michał Głowacki

michał głowacki

3d graphic designer
O nas - Elżbieta Łuchniak

elżbieta łuchniak

ui / ux designer
O nas - Dominik Janyszek

dominik janyszek

3d graphic designer
O nas - Karolina Kołodziejczyk

karolina kołodziejczyk

graphic designer
O nas - Szymi Kamiński

szymi kamiński

Front-End Dev
O nas - Szymi Kamiński

Zuzanna Siara

Junior graphic designer
Czym wyróżnia się Reequest?

Z naszym ponad 12-letnim stażem na rynku i zdolnością do pracy w różnych branżach, potrafimy rozgryźć potrzeby każdego klienta, bez względu na to, o co chodzi. Szukamy konkretnych i kreatywnych rozwiązań, które pomogą osiągnąć upragnione rezultaty.

Współpraca z naszą agencją to gwarancja nie tylko unikalnego wizerunku marki, ale również niesamowitego doświadczenia dla klientów.

Nasza ekipa jest pełna entuzjazmu i oddania, traktując każdy projekt z najdrobniejszą dbałością o szczegóły, aby zapewnić satysfakcję i sukces naszych klientów.

Dla nas najważniejsze są dobre relacje z klientami i terminowe dostarczanie naszych dzieł.

Bierzemy to na poważnie, ale z jajem!