joanna juszczak

Asia jest tu niemal od początku!

W naszym zespole zajmuje się szeroko pojętym projektowaniem graficznym, min.: logotypów, identyfikacji wizualnej, Key Visuali, jak również składem DTP, projektowaniem katalogów, folderów, prezentacji oraz materiałów graficznych do druku, jak i również do użytku cyfrowego (np. social media) i wiele więcej!
Joanna Juszczak

joanna juszczak

senior graphic designer
/ YOANNA_YUSZ_TU_YEST
“ Time you enjoy wasting, was not wasted. “

- John Lennon.
Pracowita i zaangażowana w to czym się zajmuje, może się pochwalić ponad przeciętną frekwencją pod czas wieloletniej kariery. Zapewne zapomni o podlaniu roślinek w biurze i nie podzieli się słodyczami, ale za to chętnie poratuje w kryzysowej sytuacji „zestawem ratunkowym” ze swojej magicznej szuflady (tam znajdziecie dosłownie wszystko). Jej osobowość mediatora czyni ją uprzejmą i idealistyczną, o poetyckiej duszy, zawsze chętną do pomocy dla dobrego celu.

Jaka jest prywatnie?
Ukończyła łódzką Akademię Sztuk Pięknych. Interesuję się kinem, począwszy od klasyków światowej kinematografii, aż po najbardziej absurdalne, niskobudżetowe horrory klasy b. Uwielbia muzykę - nie każdą, ale zróżnicowaną. Fascynuje się designemoraz szeroko pojętą sztuką nowoczesną, pobudzającą do myślenia i analizy. Intrygują jątematy powiązane z psychologią, socjologią oraz zjawiskami przemian społeczno-kulturowych. Jak wiele kobiet z przyjemnością pogrąża się w zagadnieniach fashion, beauty i make up. Uwielbia dobre jedzenie, ale gotowanie zdecydowanie nie jest jej pasją. Kocha psy, Rafaello i buty, natomiast nie znosi zimy i pająków.

Asia oczami pozostałych członków ekipy:
„Pracownik roku”; „Cicha woda, miła, zawsze pomoże”; „Skryta, małomówna, ale niezwykle zdolna i profesjonalna”; „Perfekcjonistka”.

Asia w kilku słowach?
Cicha woda, perfekcjonistka, fanatyczka estetyki i piękna, kobieta o niezwykłym spojrzeniu. Specjalizuje się w projektowaniu katalogów, folderów, prezentacji, składów DPT, materiałów konferencyjnych, reklamowych, a nawet retuszu fotografii.

O nas

Poznaj naszą ekipę

Reequest składa się z różnych osobowości, które wzajemnie się uzupełniają i współpracują, aby wykonać niesamowitą robotę :)

Kogo chciałbyś lepiej poznać?
O nas - Piotr Byliński

piotr byliński

ceo
O nas - Zuzanna Patora

zuzanna patorA

project manager
O nas - Joanna Juszczak

joanna juszczak

senior graphic designer
O nas - Michał Głowacki

michał głowacki

3d graphic designer
O nas - Elżbieta Łuchniak

elżbieta łuchniak

ui / ux designer
O nas - Dominik Janyszek

dominik janyszek

3d graphic designer
O nas - Karolina Kołodziejczyk

karolina kołodziejczyk

graphic designer
O nas - Szymi Kamiński

szymi kamiński

Front-End Dev
O nas - Szymi Kamiński

Zuzanna Siara

Junior graphic designer
Czym wyróżnia się Reequest?

Z naszym ponad 12-letnim stażem na rynku i zdolnością do pracy w różnych branżach, potrafimy rozgryźć potrzeby każdego klienta, bez względu na to, o co chodzi. Szukamy konkretnych i kreatywnych rozwiązań, które pomogą osiągnąć upragnione rezultaty.

Współpraca z naszą agencją to gwarancja nie tylko unikalnego wizerunku marki, ale również niesamowitego doświadczenia dla klientów.

Nasza ekipa jest pełna entuzjazmu i oddania, traktując każdy projekt z najdrobniejszą dbałością o szczegóły, aby zapewnić satysfakcję i sukces naszych klientów.

Dla nas najważniejsze są dobre relacje z klientami i terminowe dostarczanie naszych dzieł.

Bierzemy to na poważnie, ale z jajem!