WAGRAN

W przypadku tego projektu, nasi graficy 3D mieli i mają nadal masę wspaniałej pracy. Tworzą wymarzone kuchnie i łazienki, w których produkty naszego klienta wyglądają świetnie i zachęcają do ich zakupu.

Wagran to firma, która specjalizuje się w produkcji zlewozmywaków, umywalek łazienkowych, brodzików, kabin prysznicowych, baterii zlewozmywakowych oraz całej gamy elementów metalowych.

Głównym naszym zadaniem przy współpracy z klientem, w tym wypadku, jest tworzenie modeli 3d produktów oraz różnorodnych aranżacji wnętrz kuchennych oraz łazienkowych. Celem tych projektów, jest pokazanie produktów firmy Wagran w całej ich okazałości i przede wszystkim w miejscach, do których zostały stworzone. Oglądając zlewozmywaki w gotowej przestrzeni kuchennej, widać jak idealnie wpasowują się one w dany styl wnętrza. Bogata kolorystyka produktów, daje szerokie możliwości przy projektowaniu własnych aranżacji.

Każdy model ma swój indywidualny, niepowtarzalny styl, który porusza wyobraźnią naszych grafików 3D i pobudza ich do kreowania ciągle tonowych wnętrz, pełnych elegancji, uroku oraz ciepła domowego.

Jak w przypadku wielu naszych klientów, również w tym wypadku, działania projektowe naszego zespołu kreatywnego, rozbudowane są o inne elementy brandingowe. Tworzymy również katalogi, rollupy czy etykiety na opakowania produktów Wagran.

Bardzo dużym przedsięwzięciem okazało się dla nas również przygotowanie strony internetowej, której celem było nie tylko pokazanie produktów firmy, ale również przekazanie dużej ilości informacji dotyczącej całego zaplecza technologicznego firmy czy działu laboratoryjnego.

W tym wypadku, nasz zespół również miał ciekawe zadanie przed sobą, ponieważ należało stworzyć modele oraz animacje, które w uproszczonej formie przedstawiały proces produkcji danych grup produktowych.

Przygotowaliśmy 3 odrębne animacje ukazujące kolejno: proces produkcji zlewów, brodzików oraz elementów metalowych.

Ponieważ firma ma w swojej ofercie szeroką gamę produktów, ważne było również stworzenie czytelnej i łatwo dostępnej wyszukiwarki produktów z możliwością filtrowania po różnych parametrach oraz stworzenie listy produktów, podzielonej na konkretne kategorie.

Wybierając z katalogu dany produkt, możemy dowiedzieć się o nim więcej szczegółów, takich jak dostępna kolorystyka, wymiary czy pobrać instrukcję montażu. Dodatkowym elementem w karcie produktu jest model 3D danego produktu, który można obracać i zmieniać mu kolor dostępny w danym modelu. Dzięki temu osoba odwiedzająca stronę ma możliwość w pełni zapoznać się z całą ofertą oraz poznać konkrety dotyczące wybranego przez siebie modelu.

Zainteresował Cię ten projekt? Zadzwoń do nas!

Odwiedź nas
Przyjedź i poznaj nas osobiście
Wyślij e-mail
Napisz do nas, czego potrzebujesz
Zadzwoń
Skontaktuj się z nami bezpośrednio
Uprzejmie informujemy, że dane osobowe podane przez Państwa w niniejszej korespondencji będą przetwarzane i administrowane przez Reequest-Piotr Byliński z siedzibą w Łodzi przy ul. Wróblewskiego19/34 w celu przyjęcia, realizacji oraz ewidencjonowania niniejszego zapytania i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednak odmowa ich podania uniemożliwi przetworzenie treści zapytania.