Podróżujemy wśród ciekawych kreacji

Klient
VIVENTUM S.C. AGATA GOŚCIŃSKA, KRZYSZTOF ZDROJEWSKI
Zakres prac
Key Visual
Identyfikacja wizualna firm
Strony www
Viventum to agencja specjalizująca się w budowaniu relacji biznesowych, motywacji, wsparciu sprzedaży, promocji i budowaniu pozycji marki poprzez narzędzia z zakresu event i incentive marketingu.  Współpracujemy już od wielu lat i mamy za sobą wiele ciekawych i owocnych projektów.
Podróżujemy wśród ciekawych kreacji
Poproszono nas o zaprojektowanie i wdrożenie nowej strony internetowej, której zadaniem, poza oczywistymi kwestiami informacyjnymi, będzie etapowe wzbudzenie i rozbudzenie konkretnych wrażeń, już od pierwszej sekundy kontaktu z witryną.  Główny nacisk postawiliśmy na obraz, który najlepiej i najszybciej oddaje specyfikę działań, mnogość metod i różnorodność oferty klienta.  Chcąc spotęgować pierwsze wrażenie sięgnęliśmy po subtelne efekty ruchu oraz trójwymiarowości. Całości nadaliśmy prostą i przejrzystą formę, którą oparliśmy na intuicyjnej konstrukcji. 

Klientowi zależało na wyeksponowaniu bogatego zaplecza zrealizowanych projektów, prezentacji innowacyjnych rozwiązań oraz zindywidualizowanego podejścia, przekładających się na skuteczność działania oraz długo falowe efekty.
Tak wygląda strona główna w całości
Możesz sam sprawdzić działanie strony na www.viventum.pl
Parallax Slajder
Najciekawszym rozwiązaniem jakie udało nam się wdrożyć w tym projekcie jest slajder Prallax, który prezentuje bardzo ciekawy efekt przestrzenny.

Sprawdź na poniższym video
Zobacz inne nasze projekty
  • Wszystko
  • Kreacja wizualna
  • Internet
  • Projektowanie 3D
  • Produkcja reklamy

Zainteresował Cię ten projket ? Zadzwoń do nas !

Odwiedź nas
Przyjedź i poznaj nas osobiście
Wyślij e-mail
Napisz do nas, czego potrzebujesz
Zadzwoń
Skontaktuj się z nami bezpośrednio