Bieg po Łodzi - Półmaraton Łódź

Panie i Panowie - pora zabrać się za siebie. Śnieg dzisiaj spadł a my właśnie odpaliliśmy nowy projekt. Nasz dobry kolega Radosław poprosił nas o pomoc w przygotowaniu jedynego w Łodzi Półmaratonu. 
Półmaraton w Łodzi - Bieg po Łodzi
Oto i jest! Półmaraton w Łodzi - Bieg po Łodzi. My już się zapisaliśmy, a Wy ??? :).... Innowacją jest kategoria Łódź filmowa. Także zapraszamy każdego aktora, reżysera, operatora, filmowca i każdego związanego z łódzkim filmem. Ponadto trasa biegu jest w kształcie łódki - tak, żeby było jeszcze bardziej po łódzku :)

Naszym zadaniem było stworzenie całej identyfikacji wizualnej dla tego wydarzenia sportowego. Cieszymy się, że udało się stworzyć nowoczesne i przejrzyste logo, które miejmy nadzieje spodoba się wszystkim uczestnikom biegu i nie tylko.

Główne zadania do realizacji przy tym projekcie to:
Stworzenie logotypu
Stworzenie identyfikacji eventu
Strona www z rejestracją
Tworzenie materiałów reklamowych ma potrzeby biegu
Produkcja ulotek, plakatów, prezentacji multimedialnych

Całość można obejrzeć na stronie http://polmaratonlodz.pl do czego gorąco zachęcamy.
Zachęcamy również do zapisania się na bieg, bo ruch to zdrowie!
Półmaraton łódzki to pierwszy taki bieg w Łodzi, którego trasa przebiega przez przygotowane strefy tematyczne. W każdej z nich na uczestników czekają niespotykane w żadnym innym biegu atrakcje. Strefy nawiązują do charakterystycznych miejsc w Łodzi. Celem biegu jest promocja naszego miasta oraz zwrócenie uwagi na jego bogactwo i możliwości spędzania aktywnie swojego wolnego czasu w pięknym otoczeniu.

Zainteresował Cię ten projekt? Zadzwoń do nas!

Odwiedź nas
Przyjedź i poznaj nas osobiście
Wyślij e-mail
Napisz do nas, czego potrzebujesz
Zadzwoń
Skontaktuj się z nami bezpośrednio
Uprzejmie informujemy, że dane osobowe podane przez Państwa w niniejszej korespondencji będą przetwarzane i administrowane przez Reequest-Piotr Byliński z siedzibą w Łodzi przy ul. Wróblewskiego19/34 w celu przyjęcia, realizacji oraz ewidencjonowania niniejszego zapytania i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednak odmowa ich podania uniemożliwi przetworzenie treści zapytania.

Dział graficzny

Joanna Juszczak
Elżbieta Łuchniak
Karolina Kołodziejczyk

Dział 3D

Michał Głowacki
Dominik Janyszek

Dział IT

Andrzej Kirushyn