Bieg po Łodzi - Półmaraton Łódź

Klient
TIME4S RADOSŁAW SAKIETA
Zakres prac
Logo
Key Visual
Identyfikacja wizualna firm
Strony www
Wizytówki, ulotki, plakaty, broszury
Panie i Panowie - pora zabrać się za siebie. Śnieg dzisiaj spadł a my właśnie odpaliliśmy nowy projekt. Nasz dobry kolega Radosław poprosił nas o pomoc w przygotowaniu jedynego w Łodzi Półmaratonu. Oto i jest! Półmaraton w Łodzi - Bieg po Łodzi My już się zapisaliśmy, a Ty ??? :).... Innowacją jest kategoria Łódź filmowa. Także zapraszamy każdego aktora, reżysera, operatora, filmowca i każdego związanego z łódzkim filmem. Ponadto trasa biegu jest w kształcie łódki - tak, żeby było jeszcze bardziej łódzko :)
Półmaraton w Łodzi - Bieg po Łodzi
<div>Naszym zadaniem było stworzenie całej identyfikacji wizualnej dla tego wydarzenia sportowego. Cieszymy się, że udało się stworzyć nowoczesne i przejrzyste logo, które miejmy nadzieje spodoba się wszystkim uczestnikom biegu i nie tylko.&nbsp;</div><div><br></div><div>Główne zadania do realizacji przy tym projekcie to:</div><div>Stworzenie logotypu</div><div>Stworzenie identyfikacji eventu</div><div>Strona www z rejestracją</div><div>Tworzenie materiałów reklamowych ma potrzeby biegu</div><div>Produkcja ulotek, plakatów, prezentacji multimedialnych</div><div><br></div><div>Całość mozna obejrzeć na stronie http://polmaratonlodz.pl do czego gorąco zachęcamy.&nbsp;</div><div>Zachęcamy również do zapisania się na bieg bo ruch to zdrowie !</div>
Półmaraton łódzki to pierwszy taki bieg w Łodzi, którego trasa przebiega przez przygotowane strefy tematyczne. W każdej z nich na uczestników czekają niespotykane w żadnym innym biegu atrakcje. Strefy nawiązują do charakterystycznych miejsc w Łodzi. Celem biegu jest promocja naszego miasta oraz zwrócenie uwagi na jego bogactwo i możliwości spędzania aktywnie swojego wolnego czasu w pięknym otoczeniu.

Zainteresował Cię ten projket ? Zadzwoń do nas !

Odwiedź nas
Przyjedź i poznaj nas osobiście
Wyślij e-mail
Napisz do nas, czego potrzebujesz
Zadzwoń
Skontaktuj się z nami bezpośrednio