Deweloper Peira – Solidne fundamenty

Prezentowaliśmy już Wam niektóre z przedsięwzięć dla tego klienta – Srebrzyńska Park III, czy Osiedle Oskar. Jednak to tylko fragment naszej kolaboracji z Peirą, tworzymy dla nich wielotorowo.

Zaprezentujemy Wam projekt, od którego nasza współpraca z Peirą się rozpoczęła.

Nasze zadanie polegało na zaprojektowaniu materiałów drukowanych, gadżetów firmowych…
Deweloper ten jest nastawiony przede wszystkim na klienta luksusowego, dlatego wizualizacje Peiry tworzone są w duchu nowoczesności lub w klimacie glamour. Wszystkie przedstawiane przez nas materiały (pod szyldem tej firmy) musiały się wpisywać w powyższe wytyczne.
Szlachetny odcień granatu idealnie współgra z bielą i czernią. Postawiliśmy na eleganckie połączenie. Granat pięknie dopełnia klasyczną kompozycję czerni i bieli. 

Przy podstawowych akcydensach użyliśmy prostego w formie, niezawodnego przy projektach tego typu – Yantramanav.
Zachęcamy do rzucenia okiem na już wcześniej prezentowane projekty: Osiedle Oskar i Srebrzyńska III

Oczywiście zapraszamy także do odwiedzenia strony Peiry: www.peira.pl i zapoznania się z ich szeroką ofertą. Ptaszki ćwierkają, że aktualnie trwa u nich promocja. :)

SPOILER ALERT! Niebawem możecie się spodziewać kolejnych materiałów z projektu Peiry – Srebrzyńska Park II Podwójna Dawka Zdrowia. Na zachętę pozostawiamy mały sneak peek:

Zainteresował Cię ten projekt? Zadzwoń do nas!

Odwiedź nas
Przyjedź i poznaj nas osobiście
Wyślij e-mail
Napisz do nas, czego potrzebujesz
Zadzwoń
Skontaktuj się z nami bezpośrednio
Uprzejmie informujemy, że dane osobowe podane przez Państwa w niniejszej korespondencji będą przetwarzane i administrowane przez Reequest-Piotr Byliński z siedzibą w Łodzi przy ul. Wróblewskiego19/34 w celu przyjęcia, realizacji oraz ewidencjonowania niniejszego zapytania i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednak odmowa ich podania uniemożliwi przetworzenie treści zapytania.

Dział graficzny

Joanna Juszczak
Elżbieta Łuchniak
Karolina Kołodziejczyk

Dział 3D

Michał Głowacki
Dominik Janyszek

Dział IT

Andrzej Kirushyn