Projekt Key Visuala dla Orlen Cup 2019

Orlen Cup 2019
Po raz kolejny mieliśmy przyjemność uczestniczyć w przygotowaniach mityngu organizowanego przez Polski Związek Lekkiej Atletyki - Orlen Cup 2019.
Łódzki mityng to jedno z najbardziej prestiżowych wydarzeń sezonu zimowego w europejskiej lekkoatletyce.  Emocjonujące pojedynki polskich zawodników z zagranicznymi gwiazdami rozgrzały Atlas Arenę do czerwoności. Szybkie sprinty, emocjonujące skoki oraz potyczki potężnych kulomiotów – podczas Orlen Cup Łódź 2019 żaden sympatyk sportu się nie nudził! Ponownie łódzcy kibice mogli oklaskiwać znakomitości świata sportu.
Sportowe emocje!
Naszym zadaniem było odświeżenie Key Visualu, przygotowanie strony internetowej oraz całego brandingu towarzyszącego zawodom odbywającym się w łódzkiej Atlas Arenie.

Zainteresował Cię ten projekt? Zadzwoń do nas!

Odwiedź nas
Przyjedź i poznaj nas osobiście
Wyślij e-mail
Napisz do nas, czego potrzebujesz
Zadzwoń
Skontaktuj się z nami bezpośrednio
Uprzejmie informujemy, że dane osobowe podane przez Państwa w niniejszej korespondencji będą przetwarzane i administrowane przez Reequest-Piotr Byliński z siedzibą w Łodzi przy ul. Wróblewskiego19/34 w celu przyjęcia, realizacji oraz ewidencjonowania niniejszego zapytania i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednak odmowa ich podania uniemożliwi przetworzenie treści zapytania.

Dział graficzny

Joanna Juszczak
Elżbieta Łuchniak
Karolina Kołodziejczyk

Dział 3D

Michał Głowacki
Dominik Janyszek

Dział IT

Andrzej Kirushyn