Kompleksowy branding dla konferencji naukowej

Identyfikacja wizualna dla kolejnej edycji międzynarodowych kursów szkoleniowych organizowanych przez Biuro do Spraw Substancji Chemicznych w Łodzi
Międzynarodowe kursy szkoleniowe
Jako punkt wyjścia do opracowania przewodniego motywu graficznego sięgnęliśmy do elementu lokalizacji wydarzenia, Krakowa. Miasta o potężnym potencjale dziedzictwa kulturowego, historycznego oraz o światowym znaczeniu. Zdecydowaną, kontrastową kolorystykę oraz element architektoniczny zestawiliśmy z prostą i minimalistyczną formą, chcą uzyskać zindywidualizowaną, a przy tym przejrzystą i oficjalną identyfikację graficzną.

Zakres pracy obejmowało opracowanie identyfikacji wizualnej i key visualu, wdrożenie materiałów promocyjnych oraz stronę www.
Strona www
Zobacz inne nasze projekty
  • Wszystko
  • Kreacja wizualna
  • Digital
  • Tworzenie grafiki 3D
  • Produkcja reklamy
Zobacz więcej
Zwiń

Zainteresował Cię ten projekt? Zadzwoń do nas!

Odwiedź nas
Przyjedź i poznaj nas osobiście
Wyślij e-mail
Napisz do nas, czego potrzebujesz
Zadzwoń
Skontaktuj się z nami bezpośrednio
Uprzejmie informujemy, że dane osobowe podane przez Państwa w niniejszej korespondencji będą przetwarzane i administrowane przez Reequest-Piotr Byliński z siedzibą w Łodzi przy ul. Wróblewskiego19/34 w celu przyjęcia, realizacji oraz ewidencjonowania niniejszego zapytania i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednak odmowa ich podania uniemożliwi przetworzenie treści zapytania.

Dział graficzny

Joanna Juszczak
Elżbieta Łuchniak
Karolina Kołodziejczyk

Dział 3D

Michał Głowacki
Dominik Janyszek

Dział IT

Andrzej Kirushyn