Nowa strona www + odświeżenie identyfikacji

Projekt nowej strony internetowej, pociągną za sobą refresh identyfikacji wizualnej dla naszego wieloletniego klienta VESBO Poland, zajmującego się sprzedażą instalacji sanitarnych i filtrów do wody.
Projekt strony www
Głównym naszym zadaniem podczas projektowania strony internetowej, było stworzenie zupełnie nowej jakości, jeśli chodzi o stronę wizualną. Postanowiliśmy zatem pójść w zupełnie inną stronę niż do tej pory i oprzeć graficzny podział strony na prostych formach geometrycznych, głównie kwadratach, w które wkomponowaliśmy poszczególne bloki tematyczne. 

Oprócz tego istotne dla nas było zastosowanie odpowiedniej kolorystyki, którą oczywiście zaczerpnęliśmy z logotypu klienta, po to, by strona była spójna z pozostałą identyfikacją firmy. 

Podział na kwadraty o odpowiedniej kolorystyce, stał się dla nas punktem wyjścia do budowy całej strony oraz do stworzenia pozostałych materiałów reklamowych klienta.
Mając już zaprojektowaną główną, przewodnią formę graficzną strony, mogliśmy przejść do jednego z najważniejszych tematów, czyli oferty klienta.

Ponieważ dysponuje on bardzo szeroką gamą produktów, podzielonych na większe i mniejsze kategorie, musieliśmy zastanowić się jak zaprezentować je stosując nasz “kwadratowy” motyw, a jednocześnie zachować czytelność i łatwość wyszukania danego produktu przez odwiedzających stronę.

Wiedząc o tym, że zdjęcie produktu odgrywa bardzo ważną rolę w jego pozytywnym odbiorze, oraz znacznie przyczynia się do jego zakupu, dużą część naszej pracy poświęciliśmy najpierw na zrobienie dobrych fotografii produktowych.

Stworzyliśmy trzy rodzaje zdjęć:
 • Pojedynczych produktów.
 • Zestawów produktów z danej serii.
 • Efektownych zdjęć reklamowych, które umieściliśmy w slajderze głównym strony oraz na poszczególnych banerach, znajdujących się na podstronach.
Kiedy fotografie były już gotowe, wykorzystaliśmy je na stronie.Podzieliliśmy ofertę według serii produktów i wkomponowaliśmy je w nasze kwadraty.

https://www.vesbopoland.pl/oferta

Po kliknięciu na wybraną serię, nasze menu rozwija się w dół i ukazuje swój kolejny poziom, czyli podkategorię do danej serii. Ponieważ podkategorie również dzielą się na kolejne grupy produktowe, po kliknięciu na wybraną podkategorię, poniżej rozwija nam się kolejny poziom, z którego już bezpośrednio wchodzimy do karty danego produktu.

Żeby ułatwić konsumentowi dotarcie do konkretnych produktów, na karcie produktu również stworzyliśmy menu, tym razem tradycyjne, boczne, którym również może się posłużyć.

https://www.vesbopoland.pl/oferta/produkt/rura-pp-r-vesbo-pn10---4m-163

Jednak to nie jedyne miejsca kierujące go do oferty i produktów, które go interesują. Może również wykorzystać główne, górne menu strony. Tam również zastosowaliśmy taką samą ścieżkę dostępu do danej serii lub danego produktu.

W ten sposób połączyliśmy bardzo ważne, praktyczne podejście do tematu oferty, z ciekawą i niestandardową formą wizualną.
Materiały promocyjne
Na tym etapie byliśmy już uzbrojeni w najważniejsze elementy.
 • Profesjonalnie wykonane fotografie produktów.
 • Sprecyzowaną gamę kolorystyczną.
 • Graficzny podział elementów identyfikacji.
Doskonale zaopatrzeni, mogliśmy zabrać się to tworzenia kolejnych materiałów promocyjnych dla naszego klienta. 

Wszystkie je oparliśmy na motywie kwadratów, dowolnie zestawiając je ze sobą,  żonglując, w zależności od potrzeb i zawartości danego materiału graficznego. 

Zależało nam na tym, żeby wszystko stanowiło jedną graficzną całość, tak aby nie było wątpliwości, że zostały stworzone i wyprodukowane pod sztandarem jednej firmy. 

Chcielibyśmy jeszcze na moment wrócić do zdjęć. Konkretnie mamy na myśli te promocyjne, bardziej wizerunkowe, te, których potrzebowaliśmy do slajdera na stronie głównej. Czekało przed nami bardzo ciekawe wyzwanie, ponieważ należało je tak zaaranżować i tak dopracować, żeby z pozoru mało atrakcyjne produkty, jakimi są złączki, wyglądały dla wszystkich atrakcyjnie. 
Naszym i naszego klienta zdaniem, udało nam się uzyskać ciekawy rezultat, z czego jesteśmy bardzo zadowoleni ;)
Zobacz inne nasze projekty
 • Wszystko
 • Kreacja wizualna
 • Digital
 • Tworzenie grafiki 3D
 • Produkcja reklamy
Zobacz więcej
Zwiń

Zainteresował Cię ten projekt? Zadzwoń do nas!

Odwiedź nas
Przyjedź i poznaj nas osobiście
Wyślij e-mail
Napisz do nas, czego potrzebujesz
Zadzwoń
Skontaktuj się z nami bezpośrednio
Uprzejmie informujemy, że dane osobowe podane przez Państwa w niniejszej korespondencji będą przetwarzane i administrowane przez Reequest-Piotr Byliński z siedzibą w Łodzi przy ul. Wróblewskiego19/34 w celu przyjęcia, realizacji oraz ewidencjonowania niniejszego zapytania i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednak odmowa ich podania uniemożliwi przetworzenie treści zapytania.

Dział graficzny

Joanna Juszczak
Elżbieta Łuchniak
Karolina Kołodziejczyk

Dział 3D

Michał Głowacki
Dominik Janyszek

Dział IT

Andrzej Kirushyn