Nowa identyfikacja wizualna firmy Mikpol

Mikpol to firma, która zajmuje się sprzedażą rolet, plis i moskitierów. Do zaprojektowania mieliśmy nie tylko stronę internetową, ale również odświeżenie wizualne witryny sklepowej oraz zaprojektowanie nadruku na auto firmowe.

Projektując stronę internetową, wpadliśmy na pomysł, żeby główny baner był czymś w rodzaju okna, przez które odwiedzający stronę spoglądają, mając możliwość poczuć się jak w domu, mogąc zasłaniać lub odsłaniać roletę. Uznaliśmy to za doskonały motyw, który w bezpośredni sposób nawiązuje do działalności naszego klienta.  

Witryna sklepowa naszego Klienta wymagała odświeżenia i uporządkowania. Zależało nam również na tym, żeby nowy projekt nawiązywał do reszty identyfikacji, jednoznacznie wskazując na firmę Mikpol. Poniżej prezentujemy fotografie, które pokazują witrynę przed i po liftingu :) 
Na dokładkę prezentujemy projekt nadruku na auto firmowe Klienta :) 

Zainteresował Cię ten projekt? Zadzwoń do nas!

Odwiedź nas
Przyjedź i poznaj nas osobiście
Wyślij e-mail
Napisz do nas, czego potrzebujesz
Zadzwoń
Skontaktuj się z nami bezpośrednio
Uprzejmie informujemy, że dane osobowe podane przez Państwa w niniejszej korespondencji będą przetwarzane i administrowane przez Reequest-Piotr Byliński z siedzibą w Łodzi przy ul. Wróblewskiego19/34 w celu przyjęcia, realizacji oraz ewidencjonowania niniejszego zapytania i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednak odmowa ich podania uniemożliwi przetworzenie treści zapytania.

Dział graficzny

Joanna Juszczak
Elżbieta Łuchniak
Karolina Kołodziejczyk

Dział 3D

Michał Głowacki
Dominik Janyszek

Dział IT

Andrzej Kirushyn