IN TOUR TRAVEL

Klient
IN TOUR ŁOWICZ IBERYS SP. ZO.O.
Zakres prac
Logo
Key Visual
Identyfikacja wizualna firm
Sklepy internetowe
Wizytówki, ulotki, plakaty, broszury
In Tour Travel to biuro podróży specjalizujące się w organizacji wypoczynku dzieci i młodzieży, jak również szkoleń dla firm z zorganizowanym programem pobytu, a także wczasów w Polsce i za granicą. Poproszono nas o odświeżenie logotypu wraz z całą identyfikacją wizualną marki oraz zaprojektowanie nowej strony internetowej.
Kompletna identyfikacja dla biura podróży
In Tour Travel działa od ponad 20 lat, w tym czasie firma sie bardzo rozwinęła, a oferta rozszerzyła - dotychczasowy system wizualny był estetycznie przestarzały i nieatrakcyjny, ale co najważniejsze nie identyfikował się już z marką i nie wyróżniał jej z pośród konkurencji. Pracę rozpoczęliśmy od propozycji nowego logotypu,  nieco zmodyfikowaliśmy dotychczasową kolorystykę i zaproponowaliśmy całkowicie nową formę, prostrzą i nowocześniejszą od dotychczasowego symbolu. 

In Tour Travel posiada bogatą ofertę, kierowaną do różnego typu odbiorcy, do dzieci, młodzieży jak i do osób dorosłych, co wzięliśmy pod uwagę opracowując nową identyfikacją, nadając jej prosty i uniwersalny charakter. Kolejnym krokiem był projekt strony internetowej, gdzie najsilniejszy nacisk położyliśmy na przejrzystą i intuicyjną konstrukcję, ale również na kwestię wizualną - a więc atrakcyjną prezentację oferty klienta.

Zainteresował Cię ten projket ? Zadzwoń do nas !

Odwiedź nas
Przyjedź i poznaj nas osobiście
Wyślij e-mail
Napisz do nas, czego potrzebujesz
Zadzwoń
Skontaktuj się z nami bezpośrednio