Brandingowe rewolucje - Kolorowe gary

Restauracja El Fuego pod koniec 2015 roku, za sprawą programu „Kuchenne Rewolucje” oraz Pani Magdy Gessler przeszła metamorfozę i stała się Restauracją Kolorowe Gary - właściciele lokalu zgłosili się wtedy do nas z prośbą o nową identyfikacje wizualną.
Kolorowe rewolucje!
Klientowi bardzo zależało na wyeksponowaniu domowej, przytulnej i ciepłej atmosfery utrzymywanej od zawsze przez restaurację. Sięgnęliśmy po bogatą, zróżnicowaną i wielobarwną formę, ale utrzymaną w nowoczesnej stylistyce. Opracowaliśmy identyfikację wizualną, w tym logotyp Kolorowych Garów, komplet materiałów informacyjnych i promocyjnych oraz stronę www.
Zobacz inne nasze projekty
  • Wszystko
  • Kreacja wizualna
  • Digital
  • Tworzenie grafiki 3D
  • Produkcja reklamy
Zobacz więcej
Zwiń

Zainteresował Cię ten projekt? Zadzwoń do nas!

Odwiedź nas
Przyjedź i poznaj nas osobiście
Wyślij e-mail
Napisz do nas, czego potrzebujesz
Zadzwoń
Skontaktuj się z nami bezpośrednio
Uprzejmie informujemy, że dane osobowe podane przez Państwa w niniejszej korespondencji będą przetwarzane i administrowane przez Reequest-Piotr Byliński z siedzibą w Łodzi przy ul. Wróblewskiego19/34 w celu przyjęcia, realizacji oraz ewidencjonowania niniejszego zapytania i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednak odmowa ich podania uniemożliwi przetworzenie treści zapytania.

Dział graficzny

Joanna Juszczak
Elżbieta Łuchniak
Karolina Kołodziejczyk

Dział 3D

Michał Głowacki
Dominik Janyszek

Dział IT

Andrzej Kirushyn