Karnawałowa Premiera Piw Rzemieślniczych

Klient
REEQUEST
Zakres prac
Logo
Key Visual
Identyfikacja wizualna firm
Filmy korporacyjne i eventowe
Wizytówki, ulotki, plakaty, broszury
Event połączony z premierą rzemieślniczego piwa Warkot, które powstaje w sercu Łodzi. Niesamowita zabawa, dobry trunek, świetny prowadzący, energetyczny zespół grający na żywo plus super publiczność równa się niesamowita zabawa.
Karnawałowa Premiera Piw Rzemieślniczych WARKOT
To projekt w którym mogliśmy wykazać się nie lada kreatywnością, bo nie na co dzień otwiera się klub ,gdzie samodzielnie waży się znakomitej jakości piwo. Mieliśmy niesamowitą przyjemność zorganizować event, gdzie mieliśmy zaprezentować publiczności 5 nowych rodzajów świeżo naważonego piwa.

Najpierw musieliśmy zadbać o odpowiednią oprawę i wymyślić identyfikację wizualną całego projektu.
Ramki na Insta to podstawa.
Niezbędne na takim evencie są różnego rodzaju konkursy z publicznością. Interakcja prowadzącego z publicznością to jedno, ale należało również zadbać o mniej śmiałych uczestników zabawy, więc przecudne hostessy zapraszały gości do robienia sobie zdjęć na Instagram z odpowiednim #tagiem. 
We wszystkich konkursach można było wygrać gadżety z logo imprezy. Poniżej przykładowa koszulka zwycięzcy.
Do naszych zadań należało również zaproszenie rozmaitych gości ze świata piwoszy i miłośników chmielonego napoju. Niezbędne do tego były gustowne zaproszenia.
Do najważniejszych gości imprezy trafiła tak zwana wysyłka kreatywna, gdzie obdarowany nie tylko otrzymywał zaproszenie, ale również voucher na dowolne pifko a co najciekawsze, mógł skosztować słodu z którego produkuje się złoty napój.
Całość okraszona była wspaniałym występem zespołu Samokhin Band, który przy energicznych dźwiękach bałkańskiej trąbki sprawił, że ludzie zaczęli tańczyć po stołach :)

Z resztą zobacz sam...
Zobacz inne nasze projekty
  • Wszystko
  • Kreacja wizualna
  • Internet
  • Projektowanie 3D
  • Produkcja reklamy

Zainteresował Cię ten projket ? Zadzwoń do nas !

Odwiedź nas
Przyjedź i poznaj nas osobiście
Wyślij e-mail
Napisz do nas, czego potrzebujesz
Zadzwoń
Skontaktuj się z nami bezpośrednio