HSV - Particle Foam Engineering

Projekt dla HSV - producenta wyrobów ze styropianu dla biznesu był nietypowy ze względu na zakres prac, jakie mieliśmy przyjemność wykonać. Wyzwania to coś co lubimy i tym razem nie było inaczej! Był to wyjątkowy projekt, któremu poświęciliśmy szczególną uwagę.
Projekt prezentacji multimedialnej
Prezentacja multimedialna, która będzie dostosowana pod dalsze modyfikacje ze strony handlowców? Proszę bardzo. Pogodzenie estetycznej warstwy projektu z funkcjonalnością dla nas ma zawsze duże znaczenie. W tym przypadku prezentacja musiała świetnie wyglądać, wpasować się w stylistykę firmy oraz służyć jako szablon dla pracowników HSV. Prezentacja pozwala na tworzenie dowolnych slajdów i prezentacje wysoko jakościowych plików graficznych na komputerze handlowca, zachowując przy tym opracowaną stylistykę. Warto pamiętać, że prezentacja to niepisana wizytówka firmy. Musi być dopracowana na ostatni guzik.
Wykonanie i prezentacja modelu 3D
Kolejnym etapem prac dla naszego Klienta było stworzenie modelu 3D samochodu z uwzględnieniem produktów HSV. Aby wyeksponować model i zaprezentować go w sposób nietuzinkowy zastosowaliśmy do tego celu nowoczesną technologię do prezentacji modeli 3D - tree.js. Technologia tree.js. pozwala na wyświetlanie animowanej grafiki komputerowej 3D w przeglądarce internetowej. Dzięki temu mogliśmy wykorzystać w prezentacji multimedialnej model 3D i przedstawić go w prawdziwie trójwymiarowy sposób, a nie za pomocą zdjęcia.
    
Produkcja filmowa
Ostatnim etapem naszych działań dla HSV było stworzenie klipu promocyjnego przedstawiającego proces produkcyjny. Najważniejszym zadaniem było zaprezentowanie stosowanych przez firmę HSV technologii oraz standardów w sposób czytelny i jasny. 

Nowa linia jest w pełni zautomatyzowana. Od uformowania części poprzez proces suszenia, rygorystycznej kontroli wizualnej, jakości wykonania części czy bardzo dokładnego ważenia i automatycznego pakowania. Każde ustępstwo od normy podczas kontroli jakości skutkowało odrzuceniem części. 

Nakręciliśmy wywiady na temat linii produkcyjnej z CEO i głównym inżynierem. W filmie wymienione zostały główne zalety nowej linii produkcyjnej takie jak obniżenie kosztów produkcji, wpływ na zmniejszoną emisję CO² czy ceny jak w Polsce w całej Europie. Ponieważ styropian to w 98% powietrze najlepszym rozwiązaniem jest przeniesienie produkcji elementów styropianu blisko klienta. To obniża koszty o około 20 % ze względu na to, że styropian jest bardzo lekki i przewożenie go jest mało opłacalne - zajmuje dużo miejsca, a mało waży. Dlatego HSV proponuje utworzenie linii produkcyjnej przy kliencie, a w Łodzi utworzyli pierwszy oddział.
     
                 
     

Zainteresował Cię ten projekt? Zadzwoń do nas!

Odwiedź nas
Przyjedź i poznaj nas osobiście
Wyślij e-mail
Napisz do nas, czego potrzebujesz
Zadzwoń
Skontaktuj się z nami bezpośrednio
Uprzejmie informujemy, że dane osobowe podane przez Państwa w niniejszej korespondencji będą przetwarzane i administrowane przez Reequest-Piotr Byliński z siedzibą w Łodzi przy ul. Wróblewskiego19/34 w celu przyjęcia, realizacji oraz ewidencjonowania niniejszego zapytania i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednak odmowa ich podania uniemożliwi przetworzenie treści zapytania.