Materiały reklamowe na targi

Grupa SBS to największa w Polsce sieć sprzedaży artykułów sanitarnych, grzewczych i sieci zewnętrznych. W związku ze zbliżającymi sie Targami Instalacje 2018 w Poznaniu, klient poprosił nas o przygotowanie katalogu produktów oraz folderów informacyjnych poszczególnych artykułów.
Hurtownia czystego powietrza
Hasłem towarzyszącym strefie Klubu Instalatora na tegorocznych targach jest „Grupa SBS - Hurtownia czystego powietrza” dlatego prostą i czystą formę charakterystyczną dla brandbooka Grupy SBS, zestawiliśmy z motywami
związanymi z tematyką ekologii. Opracowaliśmy ikonografiki odwołujące się do ekologicznych zagadnień związanych ze specyfiką branży klienta. Sięgnęliśmy również po motyw przyjaznego dla środowiska eko papieru oraz koloru zielonego.

Dążyliśmy do uzyskania czytelnej, przejrzystej i atrakcyjnej formy - klarowne układy i podziały treści, hierarchizację komunikatów, zwięzłe i proste hasła zestawiliśmy z nowoczesnym i minimalistycznym designem.
Nasze inne projekty
  • Wszystko
  • Kreacja wizualna
  • Digital
  • Tworzenie grafiki 3D
  • Produkcja reklamy
Zobacz więcej
Zwiń

Zainteresował Cię ten projekt? Zadzwoń do nas!

Odwiedź nas
Przyjedź i poznaj nas osobiście
Wyślij e-mail
Napisz do nas, czego potrzebujesz
Zadzwoń
Skontaktuj się z nami bezpośrednio
Uprzejmie informujemy, że dane osobowe podane przez Państwa w niniejszej korespondencji będą przetwarzane i administrowane przez Reequest-Piotr Byliński z siedzibą w Łodzi przy ul. Wróblewskiego19/34 w celu przyjęcia, realizacji oraz ewidencjonowania niniejszego zapytania i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednak odmowa ich podania uniemożliwi przetworzenie treści zapytania.

Dział graficzny

Joanna Juszczak
Elżbieta Łuchniak
Karolina Kołodziejczyk

Dział 3D

Michał Głowacki
Dominik Janyszek

Dział IT

Andrzej Kirushyn