Nauka języków obcych dla najmłodszych

Klient
GABI ACADEMY LLC
Zakres prac
Logo
Key Visual
Identyfikacja wizualna firm
Brand Hero
Strony www
Wizualizacje 3D
Filmy animowane
Gabi Academy jest programem nauczania języków, który wykorzystuje naturalne zdolności dzieci do zdobywania języka poprzez powtarzanie, odzwierciedlanie codziennych sytuacji życiowych i pozytywne wzmocnienie.
GabiAcademy
Nasz sztandarowy produkt, czyli GabiAcademy. Postanowiliśmy pomóc przy tym zacnym projekcie, a efekt przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania. Oprócz logo i identyfikacji wizualnej, zaprojektowaliśmy pszczółkę, która stała się przemiłą brand hero marki GabiAcademy. Głównym celem był animowany film 3D, w którym mogliśmy zaprezentować swoje umiejętności. 
Zaczęliśmy od Brand Hero
Największym wyzwaniem było stworzenie postaci, która byłby przyjazna i miła w odbiorze przez najmłodszą grupę docelową czyli dzieci.  Decyzje o zakupie produktu jakim jest płyta DVD podejmuje jednak dorosły więc całość identyfikacji musiała oddawać pełen profesjonalizm programu nauczania. Postać musi wzbudzać zaufanie i zachęcać do przemyślenia,  "...Czy mojemu dziecku taka Gabi pomoże...? ". Jeśli odpowiedź brzmi TAK - poszliśmy w dobrym kierunku :)
Chcieliśmy również zaznaczyć ze projekt pochodzi z Polski. Po przejrzeniu wielu propozycji jednak zorientowaliśmy się, że Brand Hero musi być kobietą, dziewczynką. Jedynym słusznym wyborem jaki mogliśmy podjąć była pszczółka - Pszczółka Gabi. Imię pszczółki wywodzi się od imienia założycielki firmy Gabrieli :)
Po zaprojektowaniu wersji płaskiej, wektorowej, przyszedł czas na stworzenie wersji 3D. Początki były naprawdę trudne. Od szkicu ołówkiem, poprzez model ulepiony z plasteliny zabraliśmy się za modelowanie 3D. Pierwsze próby były straszne ! Dzieci płakały więc trzeba było wymodelować postać od nowa i powstała miła buzia pszczółki Gabi.
Strona www
Oczywiście nie mogliśmy zapomnieć o najważniejszym kanale sprzedaży i stworzyliśmy prostą stronę www, na której możesz dowiedzieć się wszystkiego o tym produkcie. 

Więcej zobaczysz tutaj: www.gabiacademy.com
Projekt jest przeznaczony dla dzieci polskiego pochodzenia przebywających na emigracji. Po wielu miesiącach ciężkiej pracy wielu ludzi powstał projekt Gabi Academy a w raz z nim pszczółka Gabi, której zadaniem było nauczyć dzieci prostych słów w języku polskim. 
A tak to wygląda
Wybrane klatki z filmu
Zobacz inne nasze projekty
  • Wszystko
  • Kreacja wizualna
  • Internet
  • Projektowanie 3D
  • Produkcja reklamy

Zainteresował Cię ten projket ? Zadzwoń do nas !

Odwiedź nas
Przyjedź i poznaj nas osobiście
Wyślij e-mail
Napisz do nas, czego potrzebujesz
Zadzwoń
Skontaktuj się z nami bezpośrednio