Zaje-fajna strona internetowa! Sprawdź ten projekt

Zaprzyjaźniona z nami firma Bafa poprosiła nas o pomoc w odrestaurowaniu swojej strony internetowej - oczywiście nie mogliśmy odmówić. Bafa to firma oferująca szeroko rozumiane usługi reklamowe i poligraficzne. Znamy się i współpracujemy od lat, dzięki czemu od razu wpadł nam do głowy pomysł na „jak ugryźć temat”.
Dobrze nam znany temat!
Dzięki znajomości z klientem oraz powiązaniu z jego branżą, dobrze wiedzieliśmy na jakich apektach powinniśmy się szczególnie skupić, aby nasze działania przyniosły oczekiwany efekt. Postanowiliśmy nadać stronie żywy i energetyczny charakter, ale przy zachowaniu jasnej i przejrzystej formy. Strona jest bardzo obszerna, posiada bardzo bogate menu ze względu na szeroką ofertę klienta - dlatego szczególny nacisk położyliśmy na czytelny i intuicyjny szkielet strony oraz czytelną i wymowną segregację kategorii. 
Pragnąc ożywić i wzbogacić warstwę wizualną sięgnęliśmy po element wrażenia trójwymiarowości - przenikające się płaskie aple. Chcąc unaocznić rodzaj branży klienta i jej szeroki wachlarz oferty, a przy tym uatrakcyjnić i zdynamizować statyczny układ strony wprowadziliśmy swoistych „Brand herosów”. Sympatyczne animowanych postaci mające za zadanie nie tylko uatrakcyjnić stronę wizualną, ale przede wszystkim pełnić rolę nośników wartości i cech charakterystycznych marki. 
Cała strona internetowa jest oczywiście  responsywna,  dostosowując się nie tylko do różnych urządzeń, ale także do różnych rozdzielczości ekranu.

Zainteresował Cię ten projekt? Zadzwoń do nas!

Odwiedź nas
Przyjedź i poznaj nas osobiście
Wyślij e-mail
Napisz do nas, czego potrzebujesz
Zadzwoń
Skontaktuj się z nami bezpośrednio
Uprzejmie informujemy, że dane osobowe podane przez Państwa w niniejszej korespondencji będą przetwarzane i administrowane przez Reequest-Piotr Byliński z siedzibą w Łodzi przy ul. Wróblewskiego19/34 w celu przyjęcia, realizacji oraz ewidencjonowania niniejszego zapytania i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednak odmowa ich podania uniemożliwi przetworzenie treści zapytania.

Dział graficzny

Joanna Juszczak
Elżbieta Łuchniak
Karolina Kołodziejczyk

Dział 3D

Michał Głowacki
Dominik Janyszek

Dział IT

Andrzej Kirushyn