Nowa strona internetowa dla autospa-lodz.pl

Studio detailingowe Auto Spa w Łodzi, potrzebowało naszej pomocy przy odświeżeniu swojej dotychczasowej strony www. Z wielką przyjemnością zajęliśmy się tym tematem. 
Auto Spa - czyli jak upiększyć swoje auto
To była dla nasz czysta przyjemność. Tworzenie stron www, które dodatkowo związane są z naszą pasją poza obowiązkową do auto daje nam zawsze dodatkową motywację do tworzenia. Firma Auto Spa w Łodzi już nie po raz pierwszy zwraca się do nas o pomoc przy kreowaniu marki.

Niedawno stworzyliśmy całą identyfikację firmy a dziś mieliśmy przyjemność wdrożyć ją do nowej strony internetowej. Cały projekt identyfikacji wizualnej można obejrzeć tutaj.

Nowy projekt do strony Auto Spa można zobaczyć pod adresem : https://autospa-lodz.pl/

Ponieważ znamy osobiście właściciela firmy wiemy jak wielką wagę przykłada do szczegółów w swojej pracy. Nie mogliśmy o tym zapomnieć przy tworzeniu projektu. Musieliśmy zadbać o to, by każdy kto wejdzie na stronę Auto Spa poczuł, że jego auto będzie w rękach pasjonatów, profesjonalistów, którzy bardzo dobrze znają się na swoim fachu.

Głównym elementem strony miała być galeria, gdzie firma prezentuje tylko nadzwyczajne projekty renowacji i dopieszczania niezwykłych pojazdów. W portfolio , można znaleźć takie cacka jak Porsche 911, Ford Mustang z 1969 , czy Ferrari Testarossa z 1980.... naaajs :)

Zainteresował Cię ten projekt? Zadzwoń do nas!

Odwiedź nas
Przyjedź i poznaj nas osobiście
Wyślij e-mail
Napisz do nas, czego potrzebujesz
Zadzwoń
Skontaktuj się z nami bezpośrednio
Uprzejmie informujemy, że dane osobowe podane przez Państwa w niniejszej korespondencji będą przetwarzane i administrowane przez Reequest-Piotr Byliński z siedzibą w Łodzi przy ul. Wróblewskiego19/34 w celu przyjęcia, realizacji oraz ewidencjonowania niniejszego zapytania i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednak odmowa ich podania uniemożliwi przetworzenie treści zapytania.

Dział graficzny

Joanna Juszczak
Elżbieta Łuchniak
Karolina Kołodziejczyk

Dział 3D

Michał Głowacki
Dominik Janyszek

Dział IT

Andrzej Kirushyn