Tworzymy identyfikację dla programistów

ZnanySystem to firma oferująca profesjonalny, zintegrowany system zarządzania przedsiębiorstwem. Świadczą usługi kompleksowego wdrażania oprogramowania ERP dla firm oraz doradztwa pozwalającego wybrać najlepiej dopasowane rozwiązanie. 
Nowoczesny design i funkcjonalność
Kompleksowe wdrożenie objęło pomysł na komunikację nowej marki, projekt jej logotypu, identyfikacji wizualnej, materiałów informacyjnych i promocyjnych oraz stronę www. Pracę rozpoczęliśmy od projektu logotypu - prostego i minimalistycznego, stanowiącego dopełnienie całej identyfikacji - przejrzystej i nowoczesnej.

Kolejnym etapem prac była strona internetowa, bardzo zależało nam uzyskaniu przystępnej i czytelnej formy etapowo nakreślającej odbiorcy specyfikę usług klienta, elastyczność jego oferty i sukcesywność działań przynoszących długofalowe efekty. Kluczowym zagadnieniem było skuteczne wypozycjonowanie strony, w tym celu przygotowaliśmy specjalny moduł, który dba o poprawność SEO.
Zobacz inne nasze projekty
  • Wszystko
  • Kreacja wizualna
  • Digital
  • Tworzenie grafiki 3D
  • Produkcja reklamy
Zobacz więcej
Zwiń

Zainteresował Cię ten projekt? Zadzwoń do nas!

Odwiedź nas
Przyjedź i poznaj nas osobiście
Wyślij e-mail
Napisz do nas, czego potrzebujesz
Zadzwoń
Skontaktuj się z nami bezpośrednio
Uprzejmie informujemy, że dane osobowe podane przez Państwa w niniejszej korespondencji będą przetwarzane i administrowane przez Reequest-Piotr Byliński z siedzibą w Łodzi przy ul. Wróblewskiego19/34 w celu przyjęcia, realizacji oraz ewidencjonowania niniejszego zapytania i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednak odmowa ich podania uniemożliwi przetworzenie treści zapytania.

Dział graficzny

Joanna Juszczak
Elżbieta Łuchniak
Karolina Kołodziejczyk

Dział 3D

Michał Głowacki
Dominik Janyszek

Dział IT

Andrzej Kirushyn