Rebranding - A&A Citygolf Pabianice

Identyfikacja wizualna dla pierwszego w Polsce projektu świadczącego całoroczną i kompleksową ofertę golfową, od wyszkolenia poprzez wyposażenie w sprzęt i udostępnienie bez ograniczeń obiektów golfowych.
Golf jeszcze nigdy nie był tak blisko!
Prace rozpoczęliśmy od zaprojektowania prostego, literniczego znaku, nawiązującego formą do kija golfowego. Staraliśmy się nadać całości klasyczny i ekskluzywny charakter, chcąc uzyskać specjalistyczny ale przystępny, nie przesadnie elitarny, wydźwięk.

Kompleksowe wdrożenie objęło pomysł na komunikację nowej marki, projekt jej identyfikacji wizualnej oraz stronę www.
Strona www
Strona www miała przede wszystkim zachęcić nowych potencjalnych klientów do skorzystania z bardzo atrakcyjnej oferty i przybliżyć do elitarnego sportu jakim jest golf.  Najważniejszym zagadnieniem było stworzenie prostego systemu obsługi kalendarza. Dodatkowo system został wyposażony w mechanizm płatności cyklicznych ( recurring payment ) wykorzystywany do automatycznego pobierania opłat od zarejestrowanych użytkowników.

Więcej na www.aiacitygolf.pl
Zobacz inne nasze projekty
  • Wszystko
  • Kreacja wizualna
  • Digital
  • Tworzenie grafiki 3D
  • Produkcja reklamy
Zobacz więcej
Zwiń

Zainteresował Cię ten projekt? Zadzwoń do nas!

Odwiedź nas
Przyjedź i poznaj nas osobiście
Wyślij e-mail
Napisz do nas, czego potrzebujesz
Zadzwoń
Skontaktuj się z nami bezpośrednio
Uprzejmie informujemy, że dane osobowe podane przez Państwa w niniejszej korespondencji będą przetwarzane i administrowane przez Reequest-Piotr Byliński z siedzibą w Łodzi przy ul. Wróblewskiego19/34 w celu przyjęcia, realizacji oraz ewidencjonowania niniejszego zapytania i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednak odmowa ich podania uniemożliwi przetworzenie treści zapytania.

Dział graficzny

Joanna Juszczak
Elżbieta Łuchniak
Karolina Kołodziejczyk

Dział 3D

Michał Głowacki
Dominik Janyszek

Dział IT

Andrzej Kirushyn