Superenduro 2015

Klient
FIM SUPERENDURO
Zakres prac
Logo
Key Visual
Identyfikacja wizualna firm
Strony www
Wizualizacje 3D
Prezentacje 360°
Druk Wielkoformatowy
Gadżety reklamowe
Wizytówki, ulotki, plakaty, broszury
Znów mieliśmy przyjemność pracować przy wspaniałym przedsięwzięciu - Mistrzostwach Świata SuperEnduro. Przez kilka miesięcy wytężaliśmy mięśnie i umysły, by impreza wypaliła z pełną pompą. 
Wyścigi motocyklowe
Odpowiedzialni byliśmy za stworzenie całej kreacji wizualnej, jak również mocno angażowaliśmy się przy pracach organizacyjnych... Brawo My!

Mistrzostwa świata Super enduro. Mieliśmy przyjemność dołożyć swoje trzy grosze do tej Cyklicznej imprezy. Przygotowaliśmy pełną oprawę graficzną począwszy od wizualizacji toru a skończywszy na wielkoformatowych banerach.
Obejrzyj film w VR 360
Dla ostatniej edycji imprezy w 2017 roku przygotowaliśmy filmik VR 360, który miał dawać przedsmak tego co czuje motocyklista jadąc po torze super Enduro. Jeśli posiadasz w domu VR Helmet i smartfon z żyroskopem to możesz poczuć jak to jest przejechać po takim torze. Zapraszamy :)

Zainteresował Cię ten projekt? Zadzwoń do nas!

Odwiedź nas
Przyjedź i poznaj nas osobiście
Wyślij e-mail
Napisz do nas, czego potrzebujesz
Zadzwoń
Skontaktuj się z nami bezpośrednio
Uprzejmie informujemy, że dane osobowe podane przez Państwa w niniejszej korespondencji będą przetwarzane i administrowane przez Reequest-Piotr Byliński z siedzibą w Łodzi przy ul. Wróblewskiego19/34 w celu przyjęcia, realizacji oraz ewidencjonowania niniejszego zapytania i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Informujemy, że posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie Państwa danych osobowych jest dobrowolne, jednak odmowa ich podania uniemożliwi przetworzenie treści zapytania.