Wizytówki, ulotki, plakaty, broszury

Przychodzi klient na spotkanie...
...wita się w sekretariacie, uśmiecha, czeka na kawę którą zrobi sekretarka, ogląda Twoje biuro czy siedzibę sklepu. Na ścianie wisi kilka nagród i plakaty opowiadające o produktach, na stoliku leżą broszury, ulotki... O, już jest kawa!

Teraz wkraczasz Ty: Dzień dobry Panie Kowalski, miło Pana widzieć. Co dobrego słychać?

Siadacie, wymieniacie uprzejmości, łapiecie pierwszy łyk kawy, wymieniacie się wizytówkami.

Kowalski kątem oka patrzy: o, jaka fajna wizytówka. I jaka miła w dotyku. I bardzo nowoczesna. A, no i dobrze współgra ze stylem plakatów i ulotek. W ogóle wszystko tak fajnie wygląda, to całe biuro/cały sklep. To musi być naprawdę dobra firma, która zna się na swojej robocie.
Ile czasu potrzebuje klient na to, by Ci zaufać?
To, czy wzbudzisz w kliencie zaufanie, zależy od tak zwanego pierwszego wrażenia, czyli instynktownego odruchu trwającego zaledwie kilka sekund. Po tym czasie Kowalski będzie już wstępnie wiedział czy Ciebie i Twoją firmę lubi, czy Wam ufa, czy czuje się z Wami bezpiecznie.

Wpływ na tę ocenę będziesz miał zarówno Ty (Twój wygląd, zachowanie etc.), jak i wygląd Twojego biura czy sklepu oraz materiałów takich jak wizytówki, ulotki, plakaty i broszury.
Drukujemy nowoczesne wizytówki, ulotki, plakaty i broszury
Jak wszyscy wiemy, pierwsze wrażenie robi się tylko raz. Dlatego tak ważne jest, by Twoje wizytówki, ulotki, plakaty czy broszury reklamowe były zaprojektowane z najwyższą starannością oraz perfekcyjnie wydrukowane. Bo to najczęściej z nimi jako pierwszymi spotyka się Twój klient.


Jeśli potrzebujesz wsparcia w zakresie profesjonalnego wydruku powyższych materiałów – skontaktuj się z nami. Doradzimy, podpowiemy, a jak będzie trzeba – to i zaprojektujemy wszystko to, co będzie potrzebne do promocji Twojej firmy.

Nasze projekty
  • Wszystko
  • Kreacja wizualna
  • Digital
  • Tworzenie grafiki 3D
  • Produkcja reklamy
Zobacz więcej
Zwiń