Tablice reklamowe i wzorniki

Tablice reklamowe, wzorniki
Zajmujemy się projektowaniem i produkcją wzorników i tablic z przykładowymi produktami, które można zaprezentować klientowi w punkcie obsługi klienta POS. Wzorniki tego typu mogą być dowolnego rozmiaru i posiadać dowolną ilość produktów. Od Ciebie zależy jakie produkty chcesz zaprezentować.
Stojaki kuwetowe, regały na kuwety
Produkujemy również na zamówienie wszelkiego rodzaju stojaki kuwetowe, regały na kuwety. Stojaki charakteryzują się bardzo wysokość trwałością i wytrzymują bardzo długi okres użytkowania. Jest to szczególnie istotne dla produktów metalowych, ciężkich lecz występujących w wielorodzajowych grupach produktowych. Przykładem mogą być wszelkiego rodzaju złączki metalowe, różnego rodzaju śruby, nakrętki lub inne produktu wymagające uporządkowanego składowania.

Kuwety stosowane w naszych stojakach są lepszej jakości -- staramy się zawsze wybierać te mocniejsze, co potem owocuje praktycznie brakiem reklamacji. Nasze produkty nie dość, że są wytrzymałe i trwałe, dodatkowo wyposażone są w przestrzenie reklamowe, które bardzo dobrze mogę wpasować się w identyfikację wizualną Twojej firmy. 

Badania mówią, że czas jaki jest poświęcany przez klienta na zwrócenie uwagi na dany produkt, bądź regał produktowy to zaledwie 0,6 - 0,8 sekundy, więc postarajmy się wykorzystać ten czas na to, by zostawić jak najlepsze pierwsze wrażenie.

Ekspozytory produktowe
Jesteśmy w stanie wyprodukować praktycznie każdy rodzaj stojaków , bądź ekspozytorów produktowych. Zawsze do produkcji tego typu stojaków wykorzystujemy trwałe materiały takie jak stal, aluminium, które gwarantują bardzo wysoką jakość i długi czas ekspozycji.
Ze względu na ekologię i dbałość o środowisko, staramy się aby tego typu stojaki były jak najtrwalsze i jak najbardziej uniwersalne. Co pozwala na zmianę ekspozycji w miarę potrzeb, nie wymieniając przy tym samego stojaka.

Tego typu rozwiązanie jest bardzo chwalone przez producentów armatury, instalacji, kotłów, grzejników
Ekspozytor - ogrzewanie podłogowe
Do produkcji tego rodzaju ekspozytorów na zamówienie bardzo często wykorzystujemy wizualizcje 3D, żeby zaprezentować wstępne pomysły i prototypy. Jest to bardzo pomocne przy projektowaniu ekspozytora, bo często niektóre "problemy" mogą się pojawić w momencie, gdy zobaczymy ostateczny produkt. Niestety często już jest za późno na dokonywanie zmian i otrzymujemy nie do końca to czego oczekiwaliśmy na początku.  Zastosowanie modelowania 3D w tym projekcie zaoszczędziło nam wiele czasu i pieniędzy, ponieważ mogliśmy z dokładnością do 0,5 mm dopracować ten ekspozytor. najważniejszym założeniem było to, ze eksprozytor ma być mobilny na tyle, by zmieścił się do auta osobowego/ kombi i mógł być złożony przez max 1 osobę. Oprócz tego miał być wytrzymały  i do tego bardzo dobrej jakości :) Takie COMBO!
Całość została wykonana z wysokiej wytrzymałości pyty meblowej, a front był wykonany z grubej płyty , plexi na której nadrukowaliśmy nadrukiem UV nieprzeźroczystą grafikę imitującą panele podłogowe, a na części odsłoniętej umieściliśmy opisy odpowiadającym elementom, które stanowiły część instalacji.
Zobacz inne nasze realizacje
  • Wszystko
  • Kreacja wizualna
  • Digital marketing
  • Tworzenie grafiki 3D
  • Produkcja reklamy
Zobacz więcej
Zwiń