Merchandising - standy reklamowe

dobrze się ustaw
Sztuka prezentacji produktów
Jak dobrze zaprezentować własne produkty ?
Merchendising
 Co to w ogóle jest Merchendising? - działalność marketingowa, której istotę stanowi stosowanie znaków towarowych, postaci, przedstawień, wizerunków i symboli kojarzonych przez odbiorców z jednym produktem –  w celu poprawy efektów sprzedaży innego produktu, adresowanego do szerokich rzesz konsumentów, a oferowanego z zasady w sprzedaży detalicznej. Najczęściej wykorzystuje się w takich przypadkach postacie i symbolikę występującą w filmach dla dzieci i młodzieży, ale również postacie, wizerunki, rekwizyty i symbole związane z takimi produkcjami telewizyjnymi dla dorosłych jak telenowele, seriale, show, teleturnieje, relacje sportowe etc.

W Europie Środkowej i Wschodniej – odmiennie niż w innych częściach świata – merchandising bywa kojarzony jako sposób prezentacji towarów w punktach sprzedaży, sztuka podnoszenia efektywności sprzedaży towarów masowych i w masowej skali poprzez wykorzystanie topografii sklepu oraz elementarnych zasad psychologii społecznej, sztuki prezentacji produktów, budowanie skojarzeń klientów oraz stosowanie różnorodnych chwytów marketingowych.

cyt. Wikipedia
A my po prostu projektujemy standy

Jeśli potrzebujesz jakiegoś niestandardowego rozwiązania na pokazanie Twojego produktu - to dobrze się składa, bo właśnie tym się zajmujemy.

Potrzebujesz zaprezentować  produkty na stabilnym stojaku ?
Wszelkie rozwiązania są dla nas dobre jeśli spełniają oczekiwania klienta. Poniżej prosty uniwersalny projekt stojaka, na którym można przymocować dowolny produkt.

Zobacz nasze pozostałe projekty
  • Wszystko
  • Kreacja wizualna
  • Digital
  • Tworzenie grafiki 3D
  • Produkcja reklamy
Zobacz więcej
Zwiń