Rysunek, szkice

szkic
papier i ołówek
Szkicem można nazwać swobodnie wykonany rysunek, często o charakterze notatki, służącej później przy opracowaniu dzieła. 
Dlaczego lubimy naszych klientów?
Bo to ludzie bardzo kreatywni, którzy nieustannie nas zaskakują, zmuszając do jeszcze intensywniejszej pracy. Z nimi nie musimy się martwić o nudę! Gdy więc przychodzi klient i mówi nam: zróbcie mi logo, nagrajcie film instruktażowy czy stwórzcie nową stronę internetową – zawsze chętnie pomagamy.

Ale równie wielką radość mamy wtedy, kiedy klient chce dostać ciekawy rysunek czy szkic. Nasi etatowi artyści-graficy rysowali i szkicowali już postaci, zwierzęta, martwą naturę, budynki, samochody, przedmioty... W ten sposób powstawały niezwykle oryginalne obrazy, plakaty czy grafiki wykorzystywane na różnorodnych materiałach reklamowych.
Jak tworzymy rysunki i szkice?
Kochamy Photoshopa, to nie ulega wątpliwości. Na korzystaniu z tego programu upływają nam dłuuuugie, fascynujące godziny. Ale niejednokrotnie porzucamy naszą ulubioną aplikację. Chwytamy wtedy za ołówek, akwarele, węgiel, farby akrylowe i inne materiały, które pozwalają nam wyrazić przekaz w zupełnie nowatorski sposób.

Zróżnicowanie stosowanych technik tworzenia obrazu sprawia, że możemy uzyskać dokładnie taką reklamę Twojej firmy czy prezent dla Twojego kontrahenta, jakich nie dałoby się zrobić przy pomocy Photoshopa.

Opad szczęki po zobaczeniu efektu końcowego – murowany!

A że mamy na czym rysować sprawia, że jeszcze ciekawiej wychodzą nam takie projekty. 
Najnowsze dziecko WACOM'a - 24 calowy tablet z monitorem o rozdzielczości 3840 x 2160 pozwala już na bardzo wiele, a przyjemność z pracy jest nieoceniona. Taka mała krypto reklama, ale nie płacą nam za to - po prostu polecamy innym :)

Nasze projekty
  • Wszystko
  • Kreacja wizualna
  • Internet
  • Projektowanie 3D
  • Produkcja reklamy