Digital Painting - tworzenie digitalowych obrazów

digital panting
tablet i piórko
Malarstwo cyfrowe daje szerokie możliwości wizualne. Współczesne narzędzia pozwalają na tworzenie obrazów i kreacji szybko i niezwykle efektownie. 
Nasi Klienci nam w tym pomagają :)
Bo to ludzie bardzo kreatywni, którzy nieustannie nas zaskakują, zmuszając do jeszcze intensywniejszej pracy. Z nimi nie musimy się martwić o nudę! Gdy więc przychodzi klient i mówi nam: zróbcie mi logo, nagrajcie film instruktażowy czy stwórzcie nową stronę internetową – zawsze chętnie pomagamy.

Ale równie wielką radość mamy wtedy, kiedy klient chce dostać ciekawy rysunek czy szkic. Nasi etatowi artyści-graficy szkicowali, rysowali i malowali już postaci, zwierzęta, martwą naturę, budynki, samochody, przedmioty... W ten sposób powstawały niezwykle oryginalne obrazy, plakaty czy grafiki wykorzystywane na różnorodnych materiałach reklamowych.
Jak tworzymy rysunki i szkice?
Kochamy Photoshopa, to nie ulega wątpliwości. Na korzystaniu z tego programu upływają nam dłuuuugie, fascynujące godziny. Ale niejednokrotnie porzucamy naszą ulubioną aplikację. Chwytamy wtedy za ołówek, akwarele, węgiel, farby akrylowe i inne materiały, które pozwalają nam wyrazić przekaz w zupełnie nowatorski sposób.

Zróżnicowanie stosowanych technik tworzenia obrazu sprawia, że możemy uzyskać dokładnie taką reklamę Twojej firmy czy prezent dla Twojego kontrahenta, jakich nie dałoby się zrobić przy pomocy Photoshopa.

Opad szczęki po zobaczeniu efektu końcowego – murowany!

A że mamy na czym rysować sprawia, że jeszcze ciekawiej wychodzą nam takie projekty. 
Najnowsze dziecko WACOM'a - 24 calowy tablet z monitorem o rozdzielczości 3840 x 2160 pozwala już na bardzo wiele, a przyjemność z pracy jest nieoceniona. Taka mała krypto reklama, ale nie płacą nam za to - po prostu polecamy innym :)

Oto parę przykładów DIGITAL Painting
Obrazy poniżej zostały stworzone dla firmy ANPA Paweł Terlecki, zajmującej się produkcją gier.
Zobacz inne nasze projekty
  • Wszystko
  • Kreacja wizualna
  • Digital
  • Tworzenie grafiki 3D
  • Produkcja reklamy
Zobacz więcej
Zwiń