Książki, foldery, katalogi

Ilu Polaków czyta książki?
Z badań Biblioteki Narodowej wynika, że prawie 40% Polaków nadal czyta książki. A pewnie zdecydowanie więcej przegląda różnorodne foldery i katalogi.  Czyli, lekko licząc: połowa Twoich potencjalnych odbiorców to ludzie czytający. Czytający przy porannej kawie, podczas południowej przerwy w pracy czy w trakcie wieczornego odpoczynku przed snem.  Dlatego też w komunikacji marketingowej (i tej niemarketingowej też) warto cały czas inwestować w materiały typu książki, foldery, katalogi.
Co jest potrzebne, by wydrukować książkę, katalog, folder?
Początkiem jest bez wątpienia treść, którą stworzysz. Gdy ją już masz – zapraszamy do nas. Dobierzemy lub stworzymy odpowiednie grafiki, rozłożymy teksty i grafikę na szpaltach, przygotujemy wszystkie materiały do druku (czyli zajmiemy się DTP-em), a na koniec wszystko ładnie wydrukujemy i dostarczymy pod wskazany przez Ciebie adres.

Ach, naturalnie przed wydrukiem razem z Tobą wybierzemy papier o odpowiedniej strukturze i gramaturze i zastanowimy się, czy nie warto go uszlachetnić poprzez foliowanie folią matową, błysk czy soft-touch lub lakierując wybiórczo lakierem UV.

A jeśli potrzebujesz, oprócz książek, folderów i katalogów równie chętnie zrobimy dla Ciebie wizytówki, ulotki, plakaty, broszury i inne materiały drukowane.
Nasze projekty
  • Wszystko
  • Kreacja wizualna
  • Digital
  • Tworzenie grafiki 3D
  • Produkcja reklamy
Zobacz więcej
Zwiń