Filmy korporacyjne i eventowe

świadomość marki
Wzmocniony efekt promocyjny
Chciałbyś w szybki i efektowny sposób przekazać innym informacje o swojej działalności? Przekazać emocje i atmosferę, jakie dominują w Twojej firmie? 
Korzystając z możliwości jakie daje nam produkcja filmowa, możesz  wypromować swoją firmę za pomocą  ruchomego obrazu. Zdjęcie, muzyka, kolor lub jego brak, animacja, lektor, udźwiękowienie, to wszystko narzędzia, dzięki którym, będziemy mogli wykreować coś specjalnie dla Ciebie. jesteśmy w stanie wykonać dla Ciebie film promujący twoją firmę, markę czy wydarzenie. Często kręcimy sami materiał, a czasem wspomagamy się firmami zewnętrznymi, które pomagają nam przy większych produkcjach.

Filmy promujące jubileusz
Niedawno mieliśmy okazję przygotować film, który upamiętniał 10cio lecie istnienie Atlas Areny w Łodzi. Film miał pokazać ogrom imprez jakie przez ten czas odbyły się w hali w Łodzi.  300 eventów sportowych, blisko 200 koncertów oraz wiele innych wydarzeń - daje prawie 600 eventów w przeciągu tych 10 lat. Atlas Arenę odwiedziło w tym czasie prawie 4, 600 000 osób, bawiąc się przy występach takich gwiazd jak Elton John, Depeche Mode, czy The Cure.  Wiemy to doskonale bo prawie 6 lat mieliśmy w tym budynku swoją siedzibę i nie raz mieliśmy okazję spotkać się twarzą w twarz z największymi światowymi wykonawcami.
Filmy z ważnych wydarzeń firmowych - otwarcie Klubopiwiarni
Przy tym projekcie mieliśmy sporo więcej do zrobienia, a jednym z elementów jakie zostały wykonane był film zwieńczający projekt jakim było otwarcie klubu w Łodzi - Klubopiwiarni.  Więcej na temat tego projektu przeczytasz tutaj.  Dynamiczny montaż i pozytywna muzyka sprawiło, że teledysk przekazuje w pełni klimat jaki był na otwarciu klubu.  Warto pamiętać o takich realizacjach podczas tego rodzaju wydarzeń. Nie tylko będzie to wspaniałą pamiątką na długie lata, ale i wizytówką i zachętą dla klientów, by odwiedzili klub. Do czego i my również gorąco zachęcamy.
Film dla Kuchennych rewolucji - dla restauracji Kolorowe Gary
Tu mieliśmy okazję pracować przy pysznym projekcie filmiku dl restauracji Kolorowe Gary. Tuż po rewolucji pani Magdy Gessler zostaliśmy poproszeni przez właścicielkę restauracji o stworzenie miłego klipu promującego restaurację. Chcieliśmy pokazać klimat miejsca i przede wszystkim potrawy jakie są w menu. Wolne slajdy kamery i spokojna muzyka miały przekazać miłą atmosferę panującą w restauracji i przekonać potencjalnych klientów do tego, że warto tam zjeść pyszny obiad.  Film został również umieszczony na stronie internetowej firmy i do dziś zachęca do odwiedzenia restauracji.
Filmy eventowe
Proponujemy Ci również produkcję filmów eventowych. To zbiór niezwykle ciekawych ujęć z wydarzenia, które jako całość stanowią ciekawy klip video pokazując esencje chwil spędzonych podczas zabawy, czy poważnego wydarzenia.
Zobacz inne nasze projekty
  • Wszystko
  • Kreacja wizualna
  • Digital marketing
  • Tworzenie grafiki 3D
  • Produkcja reklamy
Zobacz więcej
Zwiń