Preloader Reequest.pl
Kontakt

Twoje zapytanie zostało wysłane

Najnowszy portal internetowy dla biegaczy

Portal zrzeszający wszystkich biegających Polaków. Mamy przyjemność uczestniczyć w jednym z największych projektów biegowych w Polsce. Wspólnie z Polskim Związkiem Lekkiej Atletyki stworzyliśmy portal dla biegających zarówno profesjonalnie jak i tych, którzy dopiero zaczynają przygodę z bieganiem. Uczestnicz w wydarzeniach zdobywaj punkty, za które otrzymasz wiele ciekawych benefitów. Zarejestruj się, biegaj i graj z nami! My już zaczęliśmy biegać :)
Najnowszy portal internetowy dla biegaczy | Reequest.pl

Jak działa reprezentacja biegowa

Rejestrując się na portalu reprezentacjabiegowa.pl otrzymasz wirtualny numer startowy, którym startując w biegach zawartych w kalendarzu reprezentacji biegowej możesz się identyfikować, a za każdy przebiegnięty kilometr zdobywasz punkty. Im więcej punktów tym więcej korzyści. Wyniki zostaną zarejestrowane w ogólnopolskim rankingu.
Najnowszy portal internetowy dla biegaczy | Reequest.pl

Co dostajesz po zalogowaniu się na portalu ?

Chwalimy się tym projektem tak bardzo jak to możliwe. Portal posiada wiele ciekawych elementów, o których jako biegacz powinieneś się dowiedzieć. Na przykład jeśli już jesteś zarejestrowany możesz korzystać z kuponów rabatowych do sklepów online partnerów portalu takich jak PKN Orlen, New Balance, Nutrend,4f czy BackRoll.

Jeśli jeszcze nie jesteś zarejestrowany - koniecznie zrób to teraz !

Zarejestruj się teraz

Najnowszy portal internetowy dla biegaczy | Reequest.pl

Responsywność stron internetowych

Nasza strona oczywiście jest pisana w technologii RWD (Responsive Web Design) co pozwala cieszyć się z dobrodziejstw portalu na dowolnym urządzeniu, na którym można przeglądać strony internetowe.

Udostępnij projekt