Preloader Reequest.pl
Kontakt

Twoje zapytanie zostało wysłane

Nie jesteśmy korpo...

To sprawia, że nie jesteś numerem w tabeli tylko OSOBĄ, tworzącą niepowtarzalny zespół, który wspólnie może osiągnąć naprawdę wiele! Jeśli lubisz pracować - Zapraszamy !

"Jeśli chcesz dojść na szczyt, nie dziw się, że jest pod górę"

PHP Developer

Miejsce pracy: Łódź

Region: łódzkie

Opis stanowiska:

  • Projektowanie i implementacja modułów do Magento i Magento 2,
  • Opieka nad istniejącymi projektami,
  • Wdrażanie nowych rozwiązań z dziedziny programowania PHP,
  • Aktywny udział w spotkaniach projektowych,
  • Realizowanie ciekawych projektów w nowych technologiach i w różnorodnych branżach.
  • Dbałość o najwyższą jakość usług.

Wymagania:

  • Doświadczenie jako PHP Developer,
  • Mile widziane doświadczenie w developmencie na platformie Magento i Magento 2,
  • Znajomość minimum PHP 5 + OOP,
  • Umiejętność pracy w systemie kontroli wersji (GIT),
  • Znajomość HTML/CSS, JS, jQuery, XML,
  • Znajomość MySQL,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji projektowej, wdrożeniowej i powdrożeniowej,
  • Wysokie zdolności analityczne,
  • Łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów z klientami,
  • Silna motywacja do pracy oraz zdolność do pracy pod presją czasu,
  • Umiejętność pracy samodzielnej i zespołowej,
  • Umiejętność pracy z dokumentacją techniczną.

Płaca:

  • Umowa o pracę lub B2B
  • Zarobki od 3500,00 do 6500,00 + PREMIE (w zależności od doświadczenia)
  • Wypłacamy prowizję od ukończonych projektów. Sam decydujesz o górnej granicy Twoich zarobków.

Prosimy od zamieszczenie klauzuli przetwarzania danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacji:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Prosimy wysyłać CV na mail office@reequest.pl

New Business Manager

Czy jesteś gotowy na nowe wyzwania? Masz ochotę podbijać z naszym zespołem świat ?

Jeżeli masz podstawową wiedzę z zakresu działania agencji marketingowych lub być może jesteś sprzedawcą z krwi i kości i chcesz rozwinąć swoją wiedzę na temat naszych produktów i nie daj Boże o mały włos sprzedałbyś matkę i ojca...

Ta praca jest dla Ciebie!

  • Aktywne pozyskiwanie klientów i obsługa zapytań ofertowych,
  • Kontakt telefoniczny, mailowy oraz bezpośredni z klientami,
  • Sporządzanie ofert oraz analiza potrzeb biznesowych klientów,
  • Udział w spotkaniach ofertowych, prowadzenie negocjacji i prezentacji,
  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z kluczowymi klientami firmy,
  • Monitorowanie i raportowanie prowadzonych działań oraz stała współpraca z innymi działami agencji,
  • Tworzenie portfolio klientów B2B,
  • Doradztwo i pomoc klientom w ramach bieżącej współpracy,

Wymagania:

  • Pozytywne nastawienie do życia,
  • Skrupulatność i dokładność w działaniu,
  • Dyspozycyjność oraz nastawienie na realizację celów,
  • Wyższe wykształcenie lub w trakcie studiów,
  • Praktyczna znajomość Excel oraz Word.

Wyślij nam swoje CV - oddzwonimy :)

FrontEnd Developer

Jesteś gotowy/gotowa na nowe wyzwania, niestandardowe projekty i realizacje? Jesteś samodzielny w powierzonych zadaniach, potrafisz współpracować z innym członkami zespołu? Dbasz o detale oraz jakość dostarczanych rozwiązań?

Do głównych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało branie udziału w projektach rozwojowych związanych z dostarczeniem części frontendowej projektów dostarczanych dla naszych Klientów.

Daj znać jeśli:

  • Posiadasz doświadczenie z technologiami HTML5 / CSS3 / JavaScript / AJAX/CORS,
  • Znasz możliwości i zasady tworzenia interfejsów webowych w technice RWD,
  • Znasz język polski i angielski,
  • Przykładasz dużą wagę do estetyki interfejsów,
  • Jesteś gotowy/gotowa na nowe wyzwania

Szukamy właśnie Ciebie!

Dołączając do nas masz pewność:

  • Pracy w ambitnym i dynamicznym zespole,
  • Współpracy z profesjonalistami z wieloletnim doświadczeniem z różnych branż i technologii,
  • Udziału w ciekawych i ambitnych projektach z wykorzystaniem najnowszych technologii,
  • Udziału w rozwoju własnych produktów REEQUEST, możliwości realizacji własnych pomysłów i inicjatyw,
  • Dodatkowych bonusów za zrealizowane z sukcesem projekty i pakiet dodatkowych benefitów,
  • Formy współpracy - do uzgodnienia,
  • Pracy w dobrze skomunikowanym miejscu (firma znajduje się w budynku AtlasAreny),
  • Rozwiniętej kultury wymiany wiedzy między zespołami i pracownikami.

Daj się zaskoczyć naszymi możliwościami

nowe rozwiązania w nowoczesnym wydaniu

Agencja reklamowa
REEQUEST

ul. Bandurskiego 7
94-020 Łódź
NIP: 769 183 57 09

Logo Reequest.pl

(+48) 42 272 15 55 T

605 83 13 13 K

office@reequest.pl E

www.reequest.pl

Napisz do nas